Безкоштовна доставка!!!
Image Alt

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ Neus - міжнародний бренд з виробництва опалювального обладнання.

Вже 10 років ми виробляємо сучасні  якісні твердопаливні котли та теплоакумулятори, які поставляємо на територію України та в країни Східної Європи. Понад 30000  задоволених користувачів відчули переваги використання обладнання на твердому паливі! Щороку ми розробляємо нові та вдосконалюємо існуючі моделі, щоб забезпечити споживачів теплом, зробити їх енергонезалежними.

Наш головний пріоритет – забезпечити споживачів високоефективним та економним обладнанням за доступною ціною!

Котли ТМ Neus  були розроблені в Польщі і наразі виробляються за сучасними європейськими технологіями. Для комплектації обладнання ми використовуємо якісні та надійні комплектуючі польського та італійського виробництва.

Діапазон потужності нашого обладнання повністю задовольняє потреби в обігріві як приватних домогосподарств, так і великих промислових об’єктів, об’єктів соціальної інфраструктури. Різні варіанти комплектації котлів надають можливість контролювати процес горіння та завантаження палива як в ручному, так і в автоматичному режимах.

Кожен споживач знайде для себе оптимальну модель котлів та теплоакумуляторів ТМ Neus  при будь-якому бюджеті!

Проектування

Кожна модель котлів та теплоакумуляторів розробляється висококваліфікованим конструкторським бюро. Ми забезпечуємо найбільшу топочну камеру при компактних розмірах котла!

Виробництво

Твердопаливне обладнання виробляється на сучасних автоматизованих виробничих лініях. Застосування технологій лазерного різання металу, роботизованого зварювання та порошкового фарбування, забезпечують високу якість обладнання ТМ Neus.

Якість

Котли та теплоакумулятори виробляються з високоякісної сталі. Вага котла підтверджує реальну реальну вагу металу. Котли та теплоакумулятори проходять наскрізних контроль якості на всіх стадіях виробництва. Саме тому обладнання ТМ Neus  надійне та довговічне!

Сервіс

Ми забезпечуємо сервісну підтримку споживачів як в гарантійний, так і в післягарантійний період роботи обладнання. Для кожного ми підберемо найкращий варіант обладнання!

10
років роботи
28
представництв
100
відсотків якості
50000
од. обладнання
30000
задоволених клієнтів

Філософія бренду NEUS

Обирають тих, хто робить правильні речі …

NEUS – це особлива увага до найдрібніших деталей і технологічного дизайну, а також постійний пошук інноваційних рішень.

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor