Безкоштовна доставка!!!
a

NEUS

  /  Блог   /  Ціни на електроенергію для підприємств виростуть на 54,6%!

Ціни на електроенергію для підприємств виростуть на 54,6%!

З 1 серпня очікується чергове подорожчання електроенергії. Тариф на послуги з передачі електричної енергії становитиме 240,23 грн/МВт·год. Тариф на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління – 24,75 грн/МВт∙год (без ПДВ).

Середнім промисловим підприємствам потрібно буде додатково витрачати 20-40 тис. грн. на електроенергію щомісячно, великим підприємствам – ще більше. Звісно, основним джерелом енергоспоживання для промислових підприємств є робота обладнання. Проте, електроенергія також використовується для опалення приміщень, забезпечення гарячого водопостачання.

’’Хто дивиться в майбутнє, той купує котли HЕУС’’

В таких умовах ТОВ «Неус» пропонує ефективне рішення, яке дозволить забезпечити теплопостачання підприємств, здійснити акумулювання тепла і, головне, забезпечити ЕКОНОМІЮ на опаленні приміщень. Спеціально для промислових підприємств та державних об’єктів ми пропонуємо широкий вибір твердопаливних котлів потужністю до 1,5 Мвт, з ручним завантаженням палива та автоподачею, на різних видах твердого палива. Також пропонуємо бункера для палива, теплоакумулятори, пальники. За допомогою твердопаливних котлів можна забезпечити теплом виробничі приміщень, підігрівати воду як для господарських потреб, так і для потреб підприємств. Теплоакумулятори дозволять акумулювати надлишкове тепло з системи опалення, або з іншого додаткового джерела (геліосистем, теплових насосів). Потім це тепло виділяється до системи опалення, відповідно до потреби. Таким чином Ви зможете забезпечити ефективну та економну роботу Вашого бізнесу!

Твердопаливний котел торгової марки NEUS – це відчутна економія вашого бюджету. Наші спеціалісти індивідуально підберуть опалювальне обладнання згідно Ваших потреб та побажань.

Залишити коментар

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor